Kāpēc mācīties VTDT?

Kura būs pieprasītākā profesija pēc 5, 10, 20 gadiem? To nekad nevar zināt, bet skaidrs ir viens - Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikumā, paralēli vidējās izglītības iegūšanai, Tu vari kļūt par profesionāli kādā no mūsu piedāvātajām mācību programmām! Mēs piedāvājam gan klasiskas vērtības, gan mūsdienīgas pieejas. Mēs izmantojam jaunākās tehnoloģijas un dizaina domāšanu, un esam pārliecināti, ka šīs prasmes būs vajadzīgas arī pēc 50 un 100 gadiem! Iepazīsti Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikumu un izvēlies, par kādu profesionāli vēlies kļūt Tu! Tiekamies VTDT- Šaubu nav!

Kāpēc tehnoloģijas un dizains?

Skolas nosaukums iezīmē starpdisciplinaritāti, kas ir būtisks nosacījums mūsdienās, lai gūtu panākumus jebkurā sfērā. Skatoties nākotnē, nozares, kas radīs
vislielāko pievienoto vērtību un būs klātesošas arī pārējās nozarēs, būs tehnoloģijas un dizains.

Vai strādāt ar instrumentiem nozīmē dzīvot akmens laikmetā?

Mēs respektējam vēsturi, bet dzīvojam šodienā! Starp citu, mūsu skolā tiek radīti un realizēti dažādi projekti, arī mūzikas instrumenti. #CTDV

Vēlies apgūt tehnoloģijas?

Tehnoloģijas nākotnē noteiks toni ikvienā profesijā. Apgūsti kādu no Tehnoloģiju programmām un iegūsti sev labāku pozīciju nākotnes darba tirgū. Izvēlies kādu no 3 tehnoloģiju profesijām - "Telekomunikācijas", "Programmēšana" vai "Elektrība".

Mūsu dienesta viesnīca?

Iepazīsties – šī ir mūsu dienesta viesnīca!
Ar Emīlu dodamies pastaigā pa pagātnes, tagadnes un nākotnes viesnīcu.
Šis ir stāsts par to, kā ir bijis, kā ir šobrīd un kā vēl tikai būs.

Vēlies apgūt dizainu?

Dizains kopā ar tehnoloģijām nākotnē noteiks toni ikvienā profesijā. Apgūsti kādu no Dizaina programmām un iegūsti sev labāku pozīciju nākotnes darba tirgū. Izvēlies kādu no dizaina profesijām - ''Mēbeļu dizains'' vai ''Apģērba dizains''. 

Vēlies apgūt darbu ar koku?

Koks ir un būs Latvijas zelts. Apgūsti kādu no profesijām kokapstrādes jomā un tev vienmēr būs labi atalgots un interesants darbs. Izvēlies kādu no 3 koka profesijām - "Mēbeļu galdnieks", "Namdaris" vai "Restauratora asistents".

Kāpēc CTDV?

Viss vienuviet – mācies un dzīvo Cēsīs!

Cēsis ir izcila vieta tavai izaugsmei, ikdienā pilsētā notiek daudz un dažādi pasākumi, kur iegūt papildus pieredzi, draugus.

Mājas lapa ir izstrādes procesā un informācija tiek papildināta!

Mājas lapa šobrīd ir izstrādes procesā, drīzumā informācija tiks papildināta!

2018-08-28_16h10_10.jpg

Kopā mēs augam!

Mājas lapa šobrīd ir izstrādes procesā, drīzumā informācija tiks papildināta!

VTDT

Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126.

Telefons/fakss 64130602. e-pasts: info@vtdt.edu.lv